E-Ticaret Sitesi
Fikrinizi uçuracak yazılımlar...
İşlerimiz

Neler Yaptık?

logo
Sosyal Medya Platformu

FamilyFit

  • FamilyFit, ebeveynler için en iyi ve en uygun kariyer planları konusunda yardımcı olmayı hedefleyen bir kariyer ve sosyal medya platformudur.

Siteye Git
img
img
logo

Kodpex

  • KODPEX, hayalini kurduğumuz meta evrenimizdir. Çok yakında burada hizmet verebileceğiniz, satabileceğiniz, kiralayabileceğiniz binalar inşa edebileceksiniz. Geleceği erken yakalamak için attığımız adımlara ortak olmak istiyorsanız KODPEX' in gelişimini takip etmenizi öneririz. Eskiden buralar dutluktu diyeceğiz.

Siteye Git
img
img
logo

Kodapi

  • Blockchain biz yazılımcıları ve teknoloji hayranlarını mutlu eden bir teknoloji. Bu teknolojiyi kullanarak dünyanın dört bir yanında yazılım geliştiriciler; kripto paralar, borsalar, DAOlar, DeFiler geliştirme uğraşında. Biz de bu uğraşın farkında olarak işin derinine inip onlara Blockchain alt yapı hizmetini API olarak sağladığımız KODAPI' yi kurduk. Herkes altın arıyor biz kürek satıyoruz.

Siteye Git
img
img
logo
Özel Yazılım, Blockchain

HEADGAMES

  • Play To Earn oyunlar için bir ekosistem tokeni oluşturduk. İlk önce BSC ağında oluşturduğumuz HEAD Token' i sonra Avax ağına taşıdık. Web sitesi, wallet uygulaması, kripto cüzdan bağlantıları ve APIler için doküman geliştirdik.

Siteye Git
img
img
logo
Blockchain, Web, Mobil

POPRATER TOKEN

  • Tron ağında çıkardığımız PPRT Tokenin Web3 entegrasyonunu yaparak ön satışını gerçekleştirdik. Çekiliş ve wallet mobil uygulaması, web sitesi ve web uygulaması geliştirdik.

Siteye Git
img
img