E-Ticaret Sitesi
Fikrinizi uçuracak yazılımlar...
Markalarımız

KODTİC

KODTİC, yeni nesil "E-Ticaret Yazılımı" dır. İçerisinde bir çok ödeme yöntemleri, kargo yöntemleri, pazar yerleri ve google entegrasyonları bulunmaktadır. Uygun fiyatlı E-Ticaret Paketleri ile KOBİ'lere destek olmak amaçlanmaktadır. Kazan kazan düşüncesiyle geliştirdiğimiz bayilik modeli ile ajanslar için de kulanması cazip hale gelmiştir.

KODPEX

KODPEX, hayalini kurduğumuz meta evrenimizdir. Çok yakında burada hizmet verebileceğiniz, satabileceğiniz, kiralayabileceğiniz binalar inşa edebileceksiniz. Geleceği erken yakalamak için attığımız adımlara ortak olmak istiyorsanız KODPEX' in gelişimini takip etmenizi öneririz. Eskiden buralar dutluktu diyeceğiz.

KODAPI

Blockchain biz yazılımcıları ve teknoloji hayranlarını mutlu eden bir teknoloji. Bu teknolojiyi kullanarak dünyanın dört bir yanında yazılım geliştiriciler; kripto paralar, borsalar, DAOlar, DeFiler geliştirme uğraşında. Biz de bu uğraşın farkında olarak işin derinine inip onlara Blockchain alt yapı hizmetini API olarak sağladığımız KODAPI' yi kurduk. Herkes altın arıyor biz kürek satıyoruz.